Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers

Sacramento Kings vs Los Angeles LakersSacramento KingsLos Angeles Lakers

🏀 2024-03-14 – NBA

 

Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Sacramento Kings a Los Angeles Lakers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers

Zápas Sacramento Kings proti Los Angeles Lakers se v rámci NBA odehraje 2024-03-14 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 36 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Lakers má za poslední 66 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.545.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Sacramento Kings doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Lakers zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Sacramento Kings průměrný bodový rozdíl 0.3 bodů, zatímco Los Angeles Lakers má průměrný bodový rozdíl -0.3 bodů:

  • Sacramento Kings: v průměru 118.2 získaných bodů, v průměru 117.9 ztracených bodů
  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.3 získaných bodů, v průměru 117.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Sacramento Kings a Los Angeles Lakers:

Datum Výsledky
2024-03-07 Los Angeles Lakers 120 – 130 Sacramento Kings
2023-11-16 Los Angeles Lakers 110 – 125 Sacramento Kings
2023-10-30 Sacramento Kings 132 – 127 Los Angeles Lakers
2023-10-12 Los Angeles Lakers 109 – 101 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Sacramento Kings vs Los Angeles Lakers?