Sacramento Kings vs Houston Rockets

Sacramento Kings vs Houston RocketsSacramento KingsHouston Rockets

🏀 2024-03-10 – NBA

 

Sacramento Kings vs Houston Rockets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Sacramento Kings a Houston Rockets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Sacramento Kings vs Houston Rockets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Sacramento Kings vs Houston Rockets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Sacramento Kings vs Houston Rockets

Zápas Sacramento Kings proti Houston Rockets se v rámci NBA odehraje 2024-03-10 v 23:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 36 vítězstvími v posledních 62 odehraných zápasech, zatímco Houston Rockets má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.435.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Sacramento Kings doma vyhrála 0x, zatímco Houston Rockets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Sacramento Kings průměrný bodový rozdíl 0.5 bodů, zatímco Houston Rockets má průměrný bodový rozdíl 0 bodů:

  • Sacramento Kings: v průměru 118.5 získaných bodů, v průměru 118 ztracených bodů
  • Houston Rockets: v průměru 112.9 získaných bodů, v průměru 112.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Sacramento Kings vs Houston Rockets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Sacramento Kings a Houston Rockets:

Datum Výsledky
2023-11-07 Houston Rockets 122 – 97 Sacramento Kings
2023-11-05 Houston Rockets 107 – 89 Sacramento Kings
2023-02-09 Houston Rockets 128 – 130 Sacramento Kings
2023-02-07 Houston Rockets 120 – 140 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Sacramento Kings vs Houston Rockets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Sacramento Kings vs Houston Rockets?