Real Madrid vs Olympiakos

Real Madrid vs OlympiakosReal MadridOlympiakos

🏀 2024-05-24 – Euroliga

 

Real Madrid vs Olympiakos Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Real Madrid a Olympiakos a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Real Madrid vs Olympiakos

Naše predikce pro zápas Real Madrid vs Olympiakos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Real Madrid vs Olympiakos

Naše predikce pro zápas Real Madrid vs Olympiakos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Real Madrid vs Olympiakos?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Real Madrid vs Olympiakos, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Real Madrid vs Olympiakos

Zápas Real Madrid proti Olympiakos se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-24 v 19:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 28 vítězstvími v posledních 34 odehraných zápasech, zatímco Olympiakos má za poslední 27 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.889.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Real Madrid doma vyhrála 1x, zatímco Olympiakos zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Real Madrid průměrný bodový rozdíl 8.7 bodů, zatímco Olympiakos má průměrný bodový rozdíl 15.9 bodů:

  • Real Madrid: v průměru 88.3 získaných bodů, v průměru 79.6 ztracených bodů
  • Olympiakos: v průměru 85.1 získaných bodů, v průměru 69.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Real Madrid vs Olympiakos

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Real Madrid a Olympiakos:

Datum Výsledky
2024-01-25 Real Madrid 90 – 85 Olympiakos
2023-12-05 Olympiakos 71 – 77 Real Madrid
2023-05-21 Olympiakos 78 – 79 Real Madrid
2023-01-20 Olympiakos 73 – 60 Real Madrid

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Real Madrid vs Olympiakos s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Real Madrid vs Olympiakos?