Real Madrid vs Fenerbahce

Real Madrid vs FenerbahceReal MadridFenerbahce

🏀 2024-03-07 – Euroliga

 

Real Madrid vs Fenerbahce Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Real Madrid a Fenerbahce a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Real Madrid vs Fenerbahce

Naše predikce pro zápas Real Madrid vs Fenerbahce, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Real Madrid vs Fenerbahce

Naše predikce pro zápas Real Madrid vs Fenerbahce, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Real Madrid vs Fenerbahce?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Real Madrid vs Fenerbahce, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Real Madrid vs Fenerbahce

Zápas Real Madrid proti Fenerbahce se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07 v 19:45 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 20 vítězstvími v posledních 23 odehraných zápasech, zatímco Fenerbahce má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.750.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Real Madrid doma vyhrála 1x, zatímco Fenerbahce zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Real Madrid průměrný bodový rozdíl 11.3 bodů, zatímco Fenerbahce má průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů:

  • Real Madrid: v průměru 89.2 získaných bodů, v průměru 77.9 ztracených bodů
  • Fenerbahce: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 75.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Real Madrid vs Fenerbahce

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Real Madrid a Fenerbahce:

Datum Výsledky
2023-11-30 Fenerbahce 100 – 99 Real Madrid
2023-03-29 Real Madrid 90 – 75 Fenerbahce
2022-12-02 Fenerbahce 71 – 85 Real Madrid
2022-02-08 Fenerbahce 66 – 51 Real Madrid

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Real Madrid vs Fenerbahce s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Real Madrid vs Fenerbahce?