Real Madrid vs Baskonia

Real Madrid vs BaskoniaReal MadridBaskonia

🏀 2024-04-05 – Euroliga

 

Real Madrid vs Baskonia Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Real Madrid a Baskonia a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Real Madrid vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Real Madrid vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Real Madrid vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Real Madrid vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Real Madrid vs Baskonia?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Real Madrid vs Baskonia, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Real Madrid vs Baskonia

Zápas Real Madrid proti Baskonia se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05 v 18:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 23 vítězstvími v posledních 27 odehraných zápasech, zatímco Baskonia má za poslední 27 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.556.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Real Madrid doma vyhrála 0x, zatímco Baskonia zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Real Madrid průměrný bodový rozdíl 9.8 bodů, zatímco Baskonia má průměrný bodový rozdíl 0.1 bodů:

  • Real Madrid: v průměru 88.0 získaných bodů, v průměru 78.2 ztracených bodů
  • Baskonia: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 87.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Real Madrid vs Baskonia

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Real Madrid a Baskonia:

Datum Výsledky
2024-01-07 Baskonia 85 – 99 Real Madrid
2023-10-06 Baskonia 77 – 79 Real Madrid
2023-03-19 Real Madrid 88 – 95 Baskonia
2023-03-07 Real Madrid 81 – 85 Baskonia

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Real Madrid vs Baskonia s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Real Madrid vs Baskonia?