Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors

Portland Trail Blazers vs Toronto RaptorsPortland Trail BlazersToronto Raptors

🏀 2024-03-10 – NBA

 

Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Portland Trail Blazers a Toronto Raptors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors

Zápas Portland Trail Blazers proti Toronto Raptors se v rámci NBA odehraje 2024-03-10 v 04:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco Toronto Raptors má za poslední 63 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.365.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Portland Trail Blazers doma vyhrála 0x, zatímco Toronto Raptors zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Portland Trail Blazers průměrný bodový rozdíl -8.1 bodů, zatímco Toronto Raptors má průměrný bodový rozdíl -3.9 bodů:

  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.8 získaných bodů, v průměru 115.9 ztracených bodů
  • Toronto Raptors: v průměru 114.1 získaných bodů, v průměru 118 ztracených bodů

Vzájemná bilance Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Portland Trail Blazers a Toronto Raptors:

Datum Výsledky
2023-10-31 Toronto Raptors 91 – 99 Portland Trail Blazers
2023-01-29 Portland Trail Blazers 105 – 123 Toronto Raptors
2023-01-08 Toronto Raptors 117 – 105 Portland Trail Blazers
2022-01-23 Toronto Raptors 105 – 114 Portland Trail Blazers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Toronto Raptors?