Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans

Portland Trail Blazers vs New Orleans PelicansPortland Trail BlazersNew Orleans Pelicans

🏀 2024-04-10 – NBA

 

Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Portland Trail Blazers a New Orleans Pelicans a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans

Zápas Portland Trail Blazers proti New Orleans Pelicans se v rámci NBA odehraje 2024-04-10 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 21 vítězstvími v posledních 78 odehraných zápasech, zatímco New Orleans Pelicans má za poslední 78 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.59.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Portland Trail Blazers doma vyhrála 0x, zatímco New Orleans Pelicans zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Portland Trail Blazers průměrný bodový rozdíl -8.7 bodů, zatímco New Orleans Pelicans má průměrný bodový rozdíl 4.5 bodů:

  • Portland Trail Blazers: v průměru 106.9 získaných bodů, v průměru 115.6 ztracených bodů
  • New Orleans Pelicans: v průměru 115 získaných bodů, v průměru 110.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Portland Trail Blazers a New Orleans Pelicans:

Datum Výsledky
2024-03-16 New Orleans Pelicans 126 – 107 Portland Trail Blazers
2024-02-11 Portland Trail Blazers 84 – 93 New Orleans Pelicans
2023-03-28 Portland Trail Blazers 90 – 124 New Orleans Pelicans
2023-03-12 New Orleans Pelicans 127 – 110 Portland Trail Blazers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans?