Portland Trail Blazers vs Miami Heat

Portland Trail Blazers vs Miami HeatPortland Trail BlazersMiami Heat

🏀 2024-02-28 – NBA

 

Portland Trail Blazers vs Miami Heat Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Portland Trail Blazers a Miami Heat a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Portland Trail Blazers vs Miami Heat?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Portland Trail Blazers vs Miami Heat, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Portland Trail Blazers vs Miami Heat

Zápas Portland Trail Blazers proti Miami Heat se v rámci NBA odehraje 2024-02-28 v 04:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 56 odehraných zápasech, zatímco Miami Heat má za poslední 56 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.554.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Portland Trail Blazers doma vyhrála 0x, zatímco Miami Heat zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Portland Trail Blazers průměrný bodový rozdíl -9.1 bodů, zatímco Miami Heat má průměrný bodový rozdíl 0.4 bodů:

  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.4 získaných bodů, v průměru 116.5 ztracených bodů
  • Miami Heat: v průměru 110.5 získaných bodů, v průměru 110.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Portland Trail Blazers vs Miami Heat

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Portland Trail Blazers a Miami Heat:

Datum Výsledky
2023-07-17 Portland Trail Blazers 78 – 104 Miami Heat
2022-11-08 Miami Heat 107 – 110 Portland Trail Blazers
2022-10-27 Portland Trail Blazers 98 – 119 Miami Heat
2022-01-20 Miami Heat 104 – 92 Portland Trail Blazers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Portland Trail Blazers vs Miami Heat s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Miami Heat?