Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets

Portland Trail Blazers vs Charlotte HornetsPortland Trail BlazersCharlotte Hornets

🏀 2024-02-26 – NBA

 

Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Portland Trail Blazers a Charlotte Hornets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets

Zápas Portland Trail Blazers proti Charlotte Hornets se v rámci NBA odehraje 2024-02-26 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 55 odehraných zápasech, zatímco Charlotte Hornets má za poslední 56 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.25.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Portland Trail Blazers doma vyhrála 2x, zatímco Charlotte Hornets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Portland Trail Blazers průměrný bodový rozdíl -9 bodů, zatímco Charlotte Hornets má průměrný bodový rozdíl -10.5 bodů:

  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.9 získaných bodů, v průměru 116.9 ztracených bodů
  • Charlotte Hornets: v průměru 108.3 získaných bodů, v průměru 118.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Portland Trail Blazers a Charlotte Hornets:

Datum Výsledky
2023-07-12 Charlotte Hornets 93 – 97 Portland Trail Blazers
2022-12-27 Portland Trail Blazers 124 – 113 Charlotte Hornets
2022-11-10 Charlotte Hornets 95 – 105 Portland Trail Blazers
2021-12-18 Portland Trail Blazers 125 – 116 Charlotte Hornets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets?