Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers

Phoenix Suns vs Cleveland CavaliersPhoenix SunsCleveland Cavaliers

🏀 2024-04-04 – NBA

 

Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Phoenix Suns a Cleveland Cavaliers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers

Zápas Phoenix Suns proti Cleveland Cavaliers se v rámci NBA odehraje 2024-04-04 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 44 vítězstvími v posledních 75 odehraných zápasech, zatímco Cleveland Cavaliers má za poslední 75 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.6.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Phoenix Suns doma vyhrála 0x, zatímco Cleveland Cavaliers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Phoenix Suns průměrný bodový rozdíl 2.7 bodů, zatímco Cleveland Cavaliers má průměrný bodový rozdíl 2.9 bodů:

  • Phoenix Suns: v průměru 116.8 získaných bodů, v průměru 114.1 ztracených bodů
  • Cleveland Cavaliers: v průměru 112.6 získaných bodů, v průměru 109.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Phoenix Suns a Cleveland Cavaliers:

Datum Výsledky
2024-03-11 Cleveland Cavaliers 111 – 117 Phoenix Suns
2023-01-09 Phoenix Suns 98 – 112 Cleveland Cavaliers
2023-01-05 Cleveland Cavaliers 90 – 88 Phoenix Suns
2021-11-25 Cleveland Cavaliers 115 – 120 Phoenix Suns

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Phoenix Suns vs Cleveland Cavaliers?