Partizan vs Real Madrid

Partizan vs Real MadridPartizanReal Madrid

🏀 2024-03-21 – Euroliga

 

Partizan vs Real Madrid Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Partizan a Real Madrid a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Partizan vs Real Madrid

Naše predikce pro zápas Partizan vs Real Madrid, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Partizan vs Real Madrid

Naše predikce pro zápas Partizan vs Real Madrid, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Partizan vs Real Madrid?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Partizan vs Real Madrid, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Partizan vs Real Madrid

Zápas Partizan proti Real Madrid se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se vítězstvími v posledních odehraných zápasech, zatímco Real Madrid má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.880.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Partizan doma vyhrála 0x, zatímco Real Madrid zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Partizan průměrný bodový rozdíl bodů, zatímco Real Madrid má průměrný bodový rozdíl 10.7 bodů:

  • Partizan: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů
  • Real Madrid: v průměru 88.7 získaných bodů, v průměru 78.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Partizan vs Real Madrid

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Partizan a Real Madrid:

Datum Výsledky
2023-12-21 Real Madrid 91 – 75 Partizan
2023-05-10 Real Madrid 98 – 94 Partizan
2023-05-04 Partizan 78 – 85 Real Madrid
2023-05-02 Partizan 80 – 82 Real Madrid

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Partizan vs Real Madrid s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Partizan vs Real Madrid?