Partizan vs Anadolu Efes

Partizan vs Anadolu EfesPartizanAnadolu Efes

🏀 2024-02-29 – Euroliga

 

Partizan vs Anadolu Efes Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Partizan a Anadolu Efes a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Partizan vs Anadolu Efes

Naše predikce pro zápas Partizan vs Anadolu Efes, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Partizan vs Anadolu Efes

Naše predikce pro zápas Partizan vs Anadolu Efes, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Partizan vs Anadolu Efes?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Partizan vs Anadolu Efes, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Partizan vs Anadolu Efes

Zápas Partizan proti Anadolu Efes se v rámci Euroliga odehraje 2024-02-29 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se vítězstvími v posledních odehraných zápasech, zatímco Anadolu Efes má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.964.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Partizan doma vyhrála 1x, zatímco Anadolu Efes zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Partizan průměrný bodový rozdíl bodů, zatímco Anadolu Efes má průměrný bodový rozdíl 13.7 bodů:

  • Partizan: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů
  • Anadolu Efes: v průměru 89.0 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Partizan vs Anadolu Efes

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Partizan a Anadolu Efes:

Datum Výsledky
2023-11-24 Anadolu Efes 100 – 94 Partizan
2023-09-23 Anadolu Efes 81 – 79 Partizan
2023-03-16 Anadolu Efes 84 – 97 Partizan
2022-12-16 Partizan 82 – 79 Anadolu Efes

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Partizan vs Anadolu Efes s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Partizan vs Anadolu Efes?