Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv

Panathinaikos vs Maccabi Tel AvivPanathinaikosMaccabi Tel Aviv

🏀 2024-04-23 – Euroliga

 

Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Panathinaikos a Maccabi Tel Aviv a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv

Zápas Panathinaikos proti Maccabi Tel Aviv se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-23 v 17:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 24 vítězstvími v posledních 25 odehraných zápasech, zatímco Maccabi Tel Aviv má za poslední 24 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.875.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Panathinaikos doma vyhrála 2x, zatímco Maccabi Tel Aviv zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Panathinaikos průměrný bodový rozdíl 15.4 bodů, zatímco Maccabi Tel Aviv má průměrný bodový rozdíl 12.7 bodů:

  • Panathinaikos: v průměru 85.6 získaných bodů, v průměru 70.2 ztracených bodů
  • Maccabi Tel Aviv: v průměru 91.8 získaných bodů, v průměru 79.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Panathinaikos a Maccabi Tel Aviv:

Datum Výsledky
2024-01-25 Maccabi Tel Aviv 90 – 75 Panathinaikos
2023-10-20 Panathinaikos 81 – 86 Maccabi Tel Aviv
2023-09-17 Panathinaikos 89 – 77 Maccabi Tel Aviv
2023-01-13 Panathinaikos 88 – 86 Maccabi Tel Aviv

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Panathinaikos vs Maccabi Tel Aviv?