Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne

Panathinaikos vs Lyon-VilleurbannePanathinaikosLyon-Villeurbanne

🏀 2024-03-08 – Euroliga

 

Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Panathinaikos a Lyon-Villeurbanne a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne

Zápas Panathinaikos proti Lyon-Villeurbanne se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-08 v 19:15 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 19 odehraných zápasech, zatímco Lyon-Villeurbanne má za poslední 24 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.750.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Panathinaikos doma vyhrála 1x, zatímco Lyon-Villeurbanne zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Panathinaikos průměrný bodový rozdíl 15.7 bodů, zatímco Lyon-Villeurbanne má průměrný bodový rozdíl 7.1 bodů:

  • Panathinaikos: v průměru 85.4 získaných bodů, v průměru 69.7 ztracených bodů
  • Lyon-Villeurbanne: v průměru 84.7 získaných bodů, v průměru 77.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Panathinaikos a Lyon-Villeurbanne:

Datum Výsledky
2023-12-14 Lyon-Villeurbanne 81 – 89 Panathinaikos
2023-03-16 Lyon-Villeurbanne 82 – 86 Panathinaikos
2022-11-25 Panathinaikos 77 – 58 Lyon-Villeurbanne
2022-02-11 Lyon-Villeurbanne 63 – 76 Panathinaikos

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Panathinaikos vs Lyon-Villeurbanne?