Panathinaikos vs Fenerbahce

Panathinaikos vs FenerbahcePanathinaikosFenerbahce

🏀 2024-05-24 – Euroliga

 

Panathinaikos vs Fenerbahce Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Panathinaikos a Fenerbahce a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Fenerbahce

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Fenerbahce, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Fenerbahce

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Fenerbahce, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Panathinaikos vs Fenerbahce?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Panathinaikos vs Fenerbahce, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Panathinaikos vs Fenerbahce

Zápas Panathinaikos proti Fenerbahce se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-24 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 26 vítězstvími v posledních 27 odehraných zápasech, zatímco Fenerbahce má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.750.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Panathinaikos doma vyhrála 1x, zatímco Fenerbahce zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Panathinaikos průměrný bodový rozdíl 15.0 bodů, zatímco Fenerbahce má průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů:

  • Panathinaikos: v průměru 85.6 získaných bodů, v průměru 70.6 ztracených bodů
  • Fenerbahce: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 75.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Panathinaikos vs Fenerbahce

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Panathinaikos a Fenerbahce:

Datum Výsledky
2024-02-09 Panathinaikos 74 – 63 Fenerbahce
2023-10-17 Fenerbahce 83 – 69 Panathinaikos
2023-09-16 Panathinaikos 66 – 79 Fenerbahce
2023-01-10 Panathinaikos 88 – 94 Fenerbahce

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Panathinaikos vs Fenerbahce s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Panathinaikos vs Fenerbahce?