Orlando Magic vs Milwaukee Bucks

Orlando Magic vs Milwaukee BucksOrlando MagicMilwaukee Bucks

🏀 2024-04-14 – NBA

 

Orlando Magic vs Milwaukee Bucks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Orlando Magic a Milwaukee Bucks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Orlando Magic vs Milwaukee Bucks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Orlando Magic vs Milwaukee Bucks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Orlando Magic vs Milwaukee Bucks

Zápas Orlando Magic proti Milwaukee Bucks se v rámci NBA odehraje 2024-04-14 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 46 vítězstvími v posledních 81 odehraných zápasech, zatímco Milwaukee Bucks má za poslední 81 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.605.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Orlando Magic doma vyhrála 1x, zatímco Milwaukee Bucks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Orlando Magic průměrný bodový rozdíl 1.7 bodů, zatímco Milwaukee Bucks má průměrný bodový rozdíl 3 bodů:

  • Orlando Magic: v průměru 110.4 získaných bodů, v průměru 108.7 ztracených bodů
  • Milwaukee Bucks: v průměru 119.4 získaných bodů, v průměru 116.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Orlando Magic vs Milwaukee Bucks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Orlando Magic a Milwaukee Bucks:

Datum Výsledky
2024-04-11 Milwaukee Bucks 117 – 99 Orlando Magic
2023-12-22 Milwaukee Bucks 118 – 114 Orlando Magic
2023-11-12 Orlando Magic 112 – 97 Milwaukee Bucks
2023-03-08 Orlando Magic 123 – 134 Milwaukee Bucks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Orlando Magic vs Milwaukee Bucks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Orlando Magic vs Milwaukee Bucks?