Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers

Orlando Magic vs Cleveland CavaliersOrlando MagicCleveland Cavaliers

🏀 2024-04-26 – NBA

 

Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Orlando Magic a Cleveland Cavaliers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers

Zápas Orlando Magic proti Cleveland Cavaliers se v rámci NBA odehraje 2024-04-26 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 47 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Cleveland Cavaliers má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.585.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Orlando Magic doma vyhrála 0x, zatímco Cleveland Cavaliers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Orlando Magic průměrný bodový rozdíl 2 bodů, zatímco Cleveland Cavaliers má průměrný bodový rozdíl 2.4 bodů:

  • Orlando Magic: v průměru 110.5 získaných bodů, v průměru 108.5 ztracených bodů
  • Cleveland Cavaliers: v průměru 112.6 získaných bodů, v průměru 110.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Orlando Magic a Cleveland Cavaliers:

Datum Výsledky
2024-04-23 Cleveland Cavaliers 96 – 86 Orlando Magic
2024-04-20 Cleveland Cavaliers 97 – 83 Orlando Magic
2024-02-23 Cleveland Cavaliers 109 – 116 Orlando Magic
2024-01-23 Orlando Magic 99 – 126 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers?