Orlando Magic vs Brooklyn Nets

Orlando Magic vs Brooklyn NetsOrlando MagicBrooklyn Nets

🏀 2024-03-14 – NBA

 

Orlando Magic vs Brooklyn Nets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Orlando Magic a Brooklyn Nets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Orlando Magic vs Brooklyn Nets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Orlando Magic vs Brooklyn Nets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Orlando Magic vs Brooklyn Nets

Zápas Orlando Magic proti Brooklyn Nets se v rámci NBA odehraje 2024-03-14 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 37 vítězstvími v posledních 65 odehraných zápasech, zatímco Brooklyn Nets má za poslední 65 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.4.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Orlando Magic doma vyhrála 1x, zatímco Brooklyn Nets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Orlando Magic průměrný bodový rozdíl 1.2 bodů, zatímco Brooklyn Nets má průměrný bodový rozdíl -2 bodů:

  • Orlando Magic: v průměru 110.6 získaných bodů, v průměru 109.4 ztracených bodů
  • Brooklyn Nets: v průměru 111.9 získaných bodů, v průměru 113.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Orlando Magic vs Brooklyn Nets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Orlando Magic a Brooklyn Nets:

Datum Výsledky
2024-02-28 Orlando Magic 108 – 81 Brooklyn Nets
2023-12-03 Brooklyn Nets 129 – 101 Orlando Magic
2023-11-15 Brooklyn Nets 124 – 104 Orlando Magic
2023-04-08 Brooklyn Nets 101 – 84 Orlando Magic

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Orlando Magic vs Brooklyn Nets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Orlando Magic vs Brooklyn Nets?