Olympiakos vs Virtus Bologna

Olympiakos vs Virtus BolognaOlympiakosVirtus Bologna

🏀 2024-03-07 – Euroliga

 

Olympiakos vs Virtus Bologna Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olympiakos a Virtus Bologna a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Virtus Bologna

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Virtus Bologna, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Virtus Bologna

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Virtus Bologna, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olympiakos vs Virtus Bologna?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olympiakos vs Virtus Bologna, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olympiakos vs Virtus Bologna

Zápas Olympiakos proti Virtus Bologna se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07 v 20:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 19 odehraných zápasech, zatímco Virtus Bologna má za poslední 21 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.714.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olympiakos doma vyhrála 1x, zatímco Virtus Bologna zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Olympiakos průměrný bodový rozdíl 16.4 bodů, zatímco Virtus Bologna má průměrný bodový rozdíl 12.2 bodů:

  • Olympiakos: v průměru 84.7 získaných bodů, v průměru 68.3 ztracených bodů
  • Virtus Bologna: v průměru 88.6 získaných bodů, v průměru 76.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olympiakos vs Virtus Bologna

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olympiakos a Virtus Bologna:

Datum Výsledky
2023-12-19 Virtus Bologna 69 – 67 Olympiakos
2023-01-12 Virtus Bologna 83 – 85 Olympiakos
2022-12-09 Olympiakos 117 – 71 Virtus Bologna
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olympiakos vs Virtus Bologna s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olympiakos vs Virtus Bologna?