Olympiakos vs Panathinaikos

Olympiakos vs PanathinaikosOlympiakosPanathinaikos

🏀 2024-03-14 – Euroliga

 

Olympiakos vs Panathinaikos Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olympiakos a Panathinaikos a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Panathinaikos

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Panathinaikos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Panathinaikos

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Panathinaikos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olympiakos vs Panathinaikos?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olympiakos vs Panathinaikos, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olympiakos vs Panathinaikos

Zápas Olympiakos proti Panathinaikos se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14 v 17:45 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 20 odehraných zápasech, zatímco Panathinaikos má za poslední 20 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.950.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olympiakos doma vyhrála 0x, zatímco Panathinaikos zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Olympiakos průměrný bodový rozdíl 16.7 bodů, zatímco Panathinaikos má průměrný bodový rozdíl 16.1 bodů:

  • Olympiakos: v průměru 84.7 získaných bodů, v průměru 68.0 ztracených bodů
  • Panathinaikos: v průměru 85.5 získaných bodů, v průměru 69.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olympiakos vs Panathinaikos

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olympiakos a Panathinaikos:

Datum Výsledky
2024-02-18 Panathinaikos 58 – 69 Olympiakos
2024-01-22 Panathinaikos 85 – 80 Olympiakos
2023-10-30 Olympiakos 54 – 66 Panathinaikos
2023-10-06 Panathinaikos 78 – 88 Olympiakos

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olympiakos vs Panathinaikos s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olympiakos vs Panathinaikos?