Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne

Olympiakos vs Lyon-VilleurbanneOlympiakosLyon-Villeurbanne

🏀 2024-03-21 – Euroliga

 

Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olympiakos a Lyon-Villeurbanne a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne

Zápas Olympiakos proti Lyon-Villeurbanne se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21 v 19:15 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 19 vítězstvími v posledních 21 odehraných zápasech, zatímco Lyon-Villeurbanne má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.720.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olympiakos doma vyhrála 1x, zatímco Lyon-Villeurbanne zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Olympiakos průměrný bodový rozdíl 16.5 bodů, zatímco Lyon-Villeurbanne má průměrný bodový rozdíl 6.8 bodů:

  • Olympiakos: v průměru 84.7 získaných bodů, v průměru 68.2 ztracených bodů
  • Lyon-Villeurbanne: v průměru 84.8 získaných bodů, v průměru 78.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olympiakos a Lyon-Villeurbanne:

Datum Výsledky
2023-12-22 Lyon-Villeurbanne 73 – 85 Olympiakos
2023-03-29 Olympiakos 81 – 55 Lyon-Villeurbanne
2022-12-15 Lyon-Villeurbanne 77 – 75 Olympiakos
2022-03-25 Lyon-Villeurbanne 80 – 94 Olympiakos

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olympiakos vs Lyon-Villeurbanne?