Olympiakos vs Fenerbahce

Olympiakos vs FenerbahceOlympiakosFenerbahce

🏀 2024-04-12 – Euroliga

 

Olympiakos vs Fenerbahce Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olympiakos a Fenerbahce a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Fenerbahce

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Fenerbahce, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Fenerbahce

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Fenerbahce, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olympiakos vs Fenerbahce?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olympiakos vs Fenerbahce, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olympiakos vs Fenerbahce

Zápas Olympiakos proti Fenerbahce se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-12 v 18:15 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 22 vítězstvími v posledních 24 odehraných zápasech, zatímco Fenerbahce má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.750.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olympiakos doma vyhrála 1x, zatímco Fenerbahce zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Olympiakos průměrný bodový rozdíl 16.3 bodů, zatímco Fenerbahce má průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů:

  • Olympiakos: v průměru 85.3 získaných bodů, v průměru 69.0 ztracených bodů
  • Fenerbahce: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 75.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olympiakos vs Fenerbahce

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olympiakos a Fenerbahce:

Datum Výsledky
2023-11-02 Fenerbahce 79 – 77 Olympiakos
2023-05-09 Olympiakos 84 – 72 Fenerbahce
2023-05-05 Fenerbahce 73 – 69 Olympiakos
2023-05-03 Fenerbahce 71 – 72 Olympiakos

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olympiakos vs Fenerbahce s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olympiakos vs Fenerbahce?