Olympiakos vs Barcelona

Olympiakos vs BarcelonaOlympiakosBarcelona

🏀 2024-05-02 – Euroliga

 

Olympiakos vs Barcelona Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olympiakos a Barcelona a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Barcelona

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Barcelona, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olympiakos vs Barcelona

Naše predikce pro zápas Olympiakos vs Barcelona, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olympiakos vs Barcelona?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olympiakos vs Barcelona, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olympiakos vs Barcelona

Zápas Olympiakos proti Barcelona se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-02 v 16:45 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 23 vítězstvími v posledních 26 odehraných zápasech, zatímco Barcelona má za poslední 31 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.677.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olympiakos doma vyhrála 0x, zatímco Barcelona zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Olympiakos průměrný bodový rozdíl 15.3 bodů, zatímco Barcelona má průměrný bodový rozdíl 6.7 bodů:

  • Olympiakos: v průměru 84.6 získaných bodů, v průměru 69.3 ztracených bodů
  • Barcelona: v průměru 88.0 získaných bodů, v průměru 81.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olympiakos vs Barcelona

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olympiakos a Barcelona:

Datum Výsledky
2024-04-30 Olympiakos 80 – 82 Barcelona
2024-04-26 Barcelona 77 – 69 Olympiakos
2024-04-24 Barcelona 75 – 77 Olympiakos
2024-01-10 Barcelona 86 – 78 Olympiakos

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olympiakos vs Barcelona s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olympiakos vs Barcelona?