Olimpia Milano vs Virtus Bologna

Olimpia Milano vs Virtus BolognaOlimpia MilanoVirtus Bologna

🏀 2024-04-05 – Euroliga

 

Olimpia Milano vs Virtus Bologna Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olimpia Milano a Virtus Bologna a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olimpia Milano vs Virtus Bologna

Naše predikce pro zápas Olimpia Milano vs Virtus Bologna, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olimpia Milano vs Virtus Bologna

Naše predikce pro zápas Olimpia Milano vs Virtus Bologna, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olimpia Milano vs Virtus Bologna?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olimpia Milano vs Virtus Bologna, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olimpia Milano vs Virtus Bologna

Zápas Olimpia Milano proti Virtus Bologna se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05 v 18:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 25 odehraných zápasech, zatímco Virtus Bologna má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.680.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olimpia Milano doma vyhrála 1x, zatímco Virtus Bologna zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Olimpia Milano průměrný bodový rozdíl 5.6 bodů, zatímco Virtus Bologna má průměrný bodový rozdíl 10.8 bodů:

  • Olimpia Milano: v průměru 79.0 získaných bodů, v průměru 73.4 ztracených bodů
  • Virtus Bologna: v průměru 88.4 získaných bodů, v průměru 77.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olimpia Milano vs Virtus Bologna

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olimpia Milano a Virtus Bologna:

Datum Výsledky
2024-03-10 Virtus Bologna 84 – 75 Olimpia Milano
2023-12-10 Olimpia Milano 82 – 80 Virtus Bologna
2023-11-14 Virtus Bologna 86 – 79 Olimpia Milano
2023-09-23 Olimpia Milano 73 – 78 Virtus Bologna

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olimpia Milano vs Virtus Bologna s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olimpia Milano vs Virtus Bologna?