Olimpia Milano vs Partizan

Olimpia Milano vs PartizanOlimpia MilanoPartizan

🏀 2024-03-08 – Euroliga

 

Olimpia Milano vs Partizan Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olimpia Milano a Partizan a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olimpia Milano vs Partizan

Naše predikce pro zápas Olimpia Milano vs Partizan, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olimpia Milano vs Partizan

Naše predikce pro zápas Olimpia Milano vs Partizan, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olimpia Milano vs Partizan?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olimpia Milano vs Partizan, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olimpia Milano vs Partizan

Zápas Olimpia Milano proti Partizan se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-08 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 21 odehraných zápasech, zatímco Partizan má za poslední odehrané zápasy procentuální úspěšnost .

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olimpia Milano doma vyhrála 1x, zatímco Partizan zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Olimpia Milano průměrný bodový rozdíl 7.1 bodů, zatímco Partizan má průměrný bodový rozdíl bodů:

  • Olimpia Milano: v průměru 79.5 získaných bodů, v průměru 72.4 ztracených bodů
  • Partizan: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů

Vzájemná bilance Olimpia Milano vs Partizan

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olimpia Milano a Partizan:

Datum Výsledky
2023-12-07 Partizan 82 – 69 Olimpia Milano
2023-03-09 Olimpia Milano 76 – 62 Partizan
2022-10-18 Partizan 75 – 80 Olimpia Milano
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olimpia Milano vs Partizan s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olimpia Milano vs Partizan?