Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz

Oklahoma City Thunder vs Utah JazzOklahoma City ThunderUtah Jazz

🏀 2024-03-21 – NBA

 

Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Oklahoma City Thunder a Utah Jazz a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz

Zápas Oklahoma City Thunder proti Utah Jazz se v rámci NBA odehraje 2024-03-21 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 47 vítězstvími v posledních 67 odehraných zápasech, zatímco Utah Jazz má za poslední 68 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.426.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Oklahoma City Thunder doma vyhrála 1x, zatímco Utah Jazz zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Oklahoma City Thunder průměrný bodový rozdíl 7.6 bodů, zatímco Utah Jazz má průměrný bodový rozdíl -3.4 bodů:

  • Oklahoma City Thunder: v průměru 120.7 získaných bodů, v průměru 113.1 ztracených bodů
  • Utah Jazz: v průměru 117.2 získaných bodů, v průměru 120.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Oklahoma City Thunder a Utah Jazz:

Datum Výsledky
2024-02-07 Utah Jazz 124 – 117 Oklahoma City Thunder
2024-01-19 Utah Jazz 129 – 134 Oklahoma City Thunder
2023-12-12 Oklahoma City Thunder 134 – 120 Utah Jazz
2023-04-07 Utah Jazz 98 – 114 Oklahoma City Thunder

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz?