Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Sacramento KingsOklahoma City ThunderSacramento Kings

🏀 2024-04-10 – NBA

 

Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Oklahoma City Thunder a Sacramento Kings a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings

Zápas Oklahoma City Thunder proti Sacramento Kings se v rámci NBA odehraje 2024-04-10 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 53 vítězstvími v posledních 78 odehraných zápasech, zatímco Sacramento Kings má za poslední 78 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.577.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Oklahoma City Thunder doma vyhrála 1x, zatímco Sacramento Kings zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Oklahoma City Thunder průměrný bodový rozdíl 6.3 bodů, zatímco Sacramento Kings má průměrný bodový rozdíl 1.6 bodů:

  • Oklahoma City Thunder: v průměru 119.8 získaných bodů, v průměru 113.5 ztracených bodů
  • Sacramento Kings: v průměru 116.7 získaných bodů, v průměru 115.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Oklahoma City Thunder a Sacramento Kings:

Datum Výsledky
2024-02-11 Oklahoma City Thunder 127 – 113 Sacramento Kings
2023-12-15 Sacramento Kings 128 – 123 Oklahoma City Thunder
2023-11-11 Sacramento Kings 105 – 98 Oklahoma City Thunder
2023-03-01 Oklahoma City Thunder 117 – 123 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings?