Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans

Oklahoma City Thunder vs New Orleans PelicansOklahoma City ThunderNew Orleans Pelicans

🏀 2024-05-05 – NBA

 

Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Oklahoma City Thunder a New Orleans Pelicans a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans

Zápas Oklahoma City Thunder proti New Orleans Pelicans se v rámci NBA odehraje 2024-05-05 v 05:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 57 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco New Orleans Pelicans má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.598.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Oklahoma City Thunder doma vyhrála 2x, zatímco New Orleans Pelicans zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Oklahoma City Thunder průměrný bodový rozdíl 7.4 bodů, zatímco New Orleans Pelicans má průměrný bodový rozdíl 4.4 bodů:

  • Oklahoma City Thunder: v průměru 120.1 získaných bodů, v průměru 112.7 ztracených bodů
  • New Orleans Pelicans: v průměru 115.1 získaných bodů, v průměru 110.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Oklahoma City Thunder a New Orleans Pelicans:

Datum Výsledky
2024-04-30 New Orleans Pelicans 89 – 97 Oklahoma City Thunder
2024-04-27 New Orleans Pelicans 85 – 106 Oklahoma City Thunder
2024-04-25 Oklahoma City Thunder 124 – 92 New Orleans Pelicans
2024-04-22 Oklahoma City Thunder 94 – 92 New Orleans Pelicans

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs New Orleans Pelicans?