Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks

Oklahoma City Thunder vs Milwaukee BucksOklahoma City ThunderMilwaukee Bucks

🏀 2024-04-13 – NBA

 

Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Oklahoma City Thunder a Milwaukee Bucks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks

Zápas Oklahoma City Thunder proti Milwaukee Bucks se v rámci NBA odehraje 2024-04-13 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 55 vítězstvími v posledních 80 odehraných zápasech, zatímco Milwaukee Bucks má za poslední 80 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.613.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Oklahoma City Thunder doma vyhrála 1x, zatímco Milwaukee Bucks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Oklahoma City Thunder průměrný bodový rozdíl 6.7 bodů, zatímco Milwaukee Bucks má průměrný bodový rozdíl 3.2 bodů:

  • Oklahoma City Thunder: v průměru 119.8 získaných bodů, v průměru 113.1 ztracených bodů
  • Milwaukee Bucks: v průměru 119.5 získaných bodů, v průměru 116.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Oklahoma City Thunder a Milwaukee Bucks:

Datum Výsledky
2024-03-25 Milwaukee Bucks 118 – 93 Oklahoma City Thunder
2023-10-18 Oklahoma City Thunder 124 – 101 Milwaukee Bucks
2022-11-10 Oklahoma City Thunder – Milwaukee Bucks
2022-11-06 Milwaukee Bucks 108 – 94 Oklahoma City Thunder

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Milwaukee Bucks?