Oklahoma City Thunder vs Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Miami HeatOklahoma City ThunderMiami Heat

🏀 2024-03-09 – NBA

 

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Oklahoma City Thunder a Miami Heat a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Oklahoma City Thunder vs Miami Heat?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Oklahoma City Thunder vs Miami Heat, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Oklahoma City Thunder vs Miami Heat

Zápas Oklahoma City Thunder proti Miami Heat se v rámci NBA odehraje 2024-03-09 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 43 vítězstvími v posledních 62 odehraných zápasech, zatímco Miami Heat má za poslední 61 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.574.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Oklahoma City Thunder doma vyhrála 0x, zatímco Miami Heat zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Oklahoma City Thunder průměrný bodový rozdíl 7.6 bodů, zatímco Miami Heat má průměrný bodový rozdíl 0.9 bodů:

  • Oklahoma City Thunder: v průměru 121 získaných bodů, v průměru 113.4 ztracených bodů
  • Miami Heat: v průměru 110.8 získaných bodů, v průměru 109.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Oklahoma City Thunder vs Miami Heat

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Oklahoma City Thunder a Miami Heat:

Datum Výsledky
2024-01-11 Miami Heat 120 – 128 Oklahoma City Thunder
2023-01-11 Miami Heat 112 – 111 Oklahoma City Thunder
2022-12-15 Oklahoma City Thunder 108 – 110 Miami Heat
2022-03-19 Miami Heat 120 – 108 Oklahoma City Thunder

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Oklahoma City Thunder vs Miami Heat s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Miami Heat?