Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Oklahoma City Thunder vs Memphis GrizzliesOklahoma City ThunderMemphis Grizzlies

🏀 2024-03-11 – NBA

 

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Oklahoma City Thunder a Memphis Grizzlies a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Zápas Oklahoma City Thunder proti Memphis Grizzlies se v rámci NBA odehraje 2024-03-11 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 44 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Memphis Grizzlies má za poslední 64 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.344.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Oklahoma City Thunder doma vyhrála 3x, zatímco Memphis Grizzlies zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Oklahoma City Thunder průměrný bodový rozdíl 7.6 bodů, zatímco Memphis Grizzlies má průměrný bodový rozdíl -6.3 bodů:

  • Oklahoma City Thunder: v průměru 120.8 získaných bodů, v průměru 113.2 ztracených bodů
  • Memphis Grizzlies: v průměru 106 získaných bodů, v průměru 112.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Oklahoma City Thunder a Memphis Grizzlies:

Datum Výsledky
2023-12-19 Oklahoma City Thunder 116 – 97 Memphis Grizzlies
2023-04-09 Oklahoma City Thunder 115 – 100 Memphis Grizzlies
2022-12-18 Oklahoma City Thunder 115 – 109 Memphis Grizzlies
2022-12-08 Memphis Grizzlies 123 – 102 Oklahoma City Thunder

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies?