Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets

Oklahoma City Thunder vs Houston RocketsOklahoma City ThunderHouston Rockets

🏀 2024-03-28 – NBA

 

Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Oklahoma City Thunder a Houston Rockets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets

Zápas Oklahoma City Thunder proti Houston Rockets se v rámci NBA odehraje 2024-03-28 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 50 vítězstvími v posledních 71 odehraných zápasech, zatímco Houston Rockets má za poslední 71 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.507.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Oklahoma City Thunder doma vyhrála 1x, zatímco Houston Rockets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Oklahoma City Thunder průměrný bodový rozdíl 7.4 bodů, zatímco Houston Rockets má průměrný bodový rozdíl 1.8 bodů:

  • Oklahoma City Thunder: v průměru 120.3 získaných bodů, v průměru 112.9 ztracených bodů
  • Houston Rockets: v průměru 114.2 získaných bodů, v průměru 112.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Oklahoma City Thunder a Houston Rockets:

Datum Výsledky
2024-02-28 Oklahoma City Thunder 112 – 95 Houston Rockets
2024-02-26 Houston Rockets 110 – 123 Oklahoma City Thunder
2023-12-07 Houston Rockets 110 – 101 Oklahoma City Thunder
2023-07-11 Oklahoma City Thunder 92 – 105 Houston Rockets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets?