Nymburk vs Usti n. Labem

Nymburk vs Usti n. LabemNymburkUsti n. Labem

🏀 2024-05-30 – NBL

 

Nymburk vs Usti n. Labem Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Nymburk a Usti n. Labem a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Nymburk vs Usti n. Labem

Naše predikce pro zápas Nymburk vs Usti n. Labem, který se v rámci NBL odehraje 2024-05-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Nymburk vs Usti n. Labem

Naše predikce pro zápas Nymburk vs Usti n. Labem, který se v rámci NBL odehraje 2024-05-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Nymburk vs Usti n. Labem?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Nymburk vs Usti n. Labem, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Nymburk vs Usti n. Labem

Zápas Nymburk proti Usti n. Labem se v rámci NBL odehraje 2024-05-30 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Usti n. Labem má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.636.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Nymburk doma vyhrála 2x, zatímco Usti n. Labem zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Nymburk průměrný bodový rozdíl 22.1 bodů, zatímco Usti n. Labem má průměrný bodový rozdíl 7.0 bodů:

  • Nymburk: v průměru 92.6 získaných bodů, v průměru 70.5 ztracených bodů
  • Usti n. Labem: v průměru 90.1 získaných bodů, v průměru 83.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Nymburk vs Usti n. Labem

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Nymburk a Usti n. Labem:

Datum Výsledky
2024-05-27 Usti n. Labem 78 – 85 Nymburk
2024-05-26 Usti n. Labem 90 – 66 Nymburk
2024-05-22 Nymburk 93 – 71 Usti n. Labem
2024-05-21 Nymburk 89 – 86 Usti n. Labem

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Nymburk vs Usti n. Labem s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Nymburk vs Usti n. Labem?