New York Knicks vs Orlando Magic

New York Knicks vs Orlando MagicNew York KnicksOrlando Magic

🏀 2024-03-09 – NBA

 

New York Knicks vs Orlando Magic Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New York Knicks a Orlando Magic a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New York Knicks vs Orlando Magic?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New York Knicks vs Orlando Magic, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New York Knicks vs Orlando Magic

Zápas New York Knicks proti Orlando Magic se v rámci NBA odehraje 2024-03-09 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 36 vítězstvími v posledních 62 odehraných zápasech, zatímco Orlando Magic má za poslední 63 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.587.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New York Knicks doma vyhrála 0x, zatímco Orlando Magic zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má New York Knicks průměrný bodový rozdíl 3.4 bodů, zatímco Orlando Magic má průměrný bodový rozdíl 1.8 bodů:

  • New York Knicks: v průměru 113.2 získaných bodů, v průměru 109.8 ztracených bodů
  • Orlando Magic: v průměru 111.4 získaných bodů, v průměru 109.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance New York Knicks vs Orlando Magic

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New York Knicks a Orlando Magic:

Datum Výsledky
2024-02-15 Orlando Magic 118 – 100 New York Knicks
2024-01-15 New York Knicks 94 – 98 Orlando Magic
2023-12-30 Orlando Magic 117 – 108 New York Knicks
2023-07-13 Orlando Magic 80 – 82 New York Knicks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New York Knicks vs Orlando Magic s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New York Knicks vs Orlando Magic?