New York Knicks vs Oklahoma City Thunder

New York Knicks vs Oklahoma City ThunderNew York KnicksOklahoma City Thunder

🏀 2024-04-01 – NBA

 

New York Knicks vs Oklahoma City Thunder Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New York Knicks a Oklahoma City Thunder a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New York Knicks vs Oklahoma City Thunder?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New York Knicks vs Oklahoma City Thunder, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New York Knicks vs Oklahoma City Thunder

Zápas New York Knicks proti Oklahoma City Thunder se v rámci NBA odehraje 2024-04-01 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 44 vítězstvími v posledních 73 odehraných zápasech, zatímco Oklahoma City Thunder má za poslední 73 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.699.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New York Knicks doma vyhrála 0x, zatímco Oklahoma City Thunder zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má New York Knicks průměrný bodový rozdíl 4.8 bodů, zatímco Oklahoma City Thunder má průměrný bodový rozdíl 7.5 bodů:

  • New York Knicks: v průměru 112.6 získaných bodů, v průměru 107.8 ztracených bodů
  • Oklahoma City Thunder: v průměru 120.5 získaných bodů, v průměru 113 ztracených bodů

Vzájemná bilance New York Knicks vs Oklahoma City Thunder

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New York Knicks a Oklahoma City Thunder:

Datum Výsledky
2023-12-28 Oklahoma City Thunder 129 – 120 New York Knicks
2022-11-22 Oklahoma City Thunder 119 – 129 New York Knicks
2022-11-13 New York Knicks 135 – 145 Oklahoma City Thunder
2022-02-15 New York Knicks 123 – 127 Oklahoma City Thunder

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New York Knicks vs Oklahoma City Thunder s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New York Knicks vs Oklahoma City Thunder?