New York Knicks vs Golden State Warriors

New York Knicks vs Golden State WarriorsNew York KnicksGolden State Warriors

🏀 2024-03-01 – NBA

 

New York Knicks vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New York Knicks a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New York Knicks vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New York Knicks vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New York Knicks vs Golden State Warriors

Zápas New York Knicks proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-03-01 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 35 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 57 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.526.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New York Knicks doma vyhrála 2x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má New York Knicks průměrný bodový rozdíl 3.9 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 1.8 bodů:

  • New York Knicks: v průměru 113.8 získaných bodů, v průměru 109.9 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 119.2 získaných bodů, v průměru 117.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance New York Knicks vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New York Knicks a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2022-12-21 New York Knicks 132 – 94 Golden State Warriors
2022-11-19 Golden State Warriors 111 – 101 New York Knicks
2022-07-09 New York Knicks 101 – 88 Golden State Warriors
2022-02-11 Golden State Warriors 114 – 116 New York Knicks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New York Knicks vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New York Knicks vs Golden State Warriors?