New Orleans Pelicans vs Orlando Magic

New Orleans Pelicans vs Orlando MagicNew Orleans PelicansOrlando Magic

🏀 2024-04-04 – NBA

 

New Orleans Pelicans vs Orlando Magic Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New Orleans Pelicans a Orlando Magic a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New Orleans Pelicans vs Orlando Magic?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New Orleans Pelicans vs Orlando Magic, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New Orleans Pelicans vs Orlando Magic

Zápas New Orleans Pelicans proti Orlando Magic se v rámci NBA odehraje 2024-04-04 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 45 vítězstvími v posledních 75 odehraných zápasech, zatímco Orlando Magic má za poslední 75 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.587.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New Orleans Pelicans doma vyhrála 0x, zatímco Orlando Magic zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má New Orleans Pelicans průměrný bodový rozdíl 4.7 bodů, zatímco Orlando Magic má průměrný bodový rozdíl 2.2 bodů:

  • New Orleans Pelicans: v průměru 115.2 získaných bodů, v průměru 110.5 ztracených bodů
  • Orlando Magic: v průměru 110.4 získaných bodů, v průměru 108.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance New Orleans Pelicans vs Orlando Magic

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New Orleans Pelicans a Orlando Magic:

Datum Výsledky
2024-03-21 Orlando Magic 121 – 106 New Orleans Pelicans
2023-10-18 Orlando Magic 92 – 104 New Orleans Pelicans
2023-10-11 New Orleans Pelicans 105 – 122 Orlando Magic
2023-02-28 New Orleans Pelicans 93 – 101 Orlando Magic

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New Orleans Pelicans vs Orlando Magic s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Orlando Magic?