New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks

New Orleans Pelicans vs Milwaukee BucksNew Orleans PelicansMilwaukee Bucks

🏀 2024-03-29 – NBA

 

New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New Orleans Pelicans a Milwaukee Bucks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks

Zápas New Orleans Pelicans proti Milwaukee Bucks se v rámci NBA odehraje 2024-03-29 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 44 vítězstvími v posledních 72 odehraných zápasech, zatímco Milwaukee Bucks má za poslední 72 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.639.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New Orleans Pelicans doma vyhrála 0x, zatímco Milwaukee Bucks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má New Orleans Pelicans průměrný bodový rozdíl 5.2 bodů, zatímco Milwaukee Bucks má průměrný bodový rozdíl 3.6 bodů:

  • New Orleans Pelicans: v průměru 115.7 získaných bodů, v průměru 110.5 ztracených bodů
  • Milwaukee Bucks: v průměru 120.6 získaných bodů, v průměru 117 ztracených bodů

Vzájemná bilance New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New Orleans Pelicans a Milwaukee Bucks:

Datum Výsledky
2024-01-28 Milwaukee Bucks 141 – 117 New Orleans Pelicans
2023-01-30 Milwaukee Bucks 135 – 110 New Orleans Pelicans
2022-12-20 New Orleans Pelicans 119 – 128 Milwaukee Bucks
2022-01-01 Milwaukee Bucks 136 – 113 New Orleans Pelicans

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks?