New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers

New Orleans Pelicans vs Los Angeles LakersNew Orleans PelicansLos Angeles Lakers

🏀 2024-04-14 – NBA

 

New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New Orleans Pelicans a Los Angeles Lakers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers

Zápas New Orleans Pelicans proti Los Angeles Lakers se v rámci NBA odehraje 2024-04-14 v 20:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 49 vítězstvími v posledních 81 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Lakers má za poslední 81 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.568.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New Orleans Pelicans doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Lakers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má New Orleans Pelicans průměrný bodový rozdíl 4.7 bodů, zatímco Los Angeles Lakers má průměrný bodový rozdíl 0.4 bodů:

  • New Orleans Pelicans: v průměru 115.2 získaných bodů, v průměru 110.5 ztracených bodů
  • Los Angeles Lakers: v průměru 118 získaných bodů, v průměru 117.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New Orleans Pelicans a Los Angeles Lakers:

Datum Výsledky
2024-02-10 Los Angeles Lakers 139 – 122 New Orleans Pelicans
2024-01-01 New Orleans Pelicans 129 – 109 Los Angeles Lakers
2023-12-08 Los Angeles Lakers 133 – 89 New Orleans Pelicans
2023-03-15 New Orleans Pelicans 108 – 123 Los Angeles Lakers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers?