New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls

New Orleans Pelicans vs Chicago BullsNew Orleans PelicansChicago Bulls

🏀 2024-02-26 – NBA

 

New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New Orleans Pelicans a Chicago Bulls a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls

Zápas New Orleans Pelicans proti Chicago Bulls se v rámci NBA odehraje 2024-02-26 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 34 vítězstvími v posledních 57 odehraných zápasech, zatímco Chicago Bulls má za poslední 56 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.464.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New Orleans Pelicans doma vyhrála 1x, zatímco Chicago Bulls zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má New Orleans Pelicans průměrný bodový rozdíl 4.3 bodů, zatímco Chicago Bulls má průměrný bodový rozdíl -1.4 bodů:

  • New Orleans Pelicans: v průměru 116.3 získaných bodů, v průměru 112 ztracených bodů
  • Chicago Bulls: v průměru 111.8 získaných bodů, v průměru 113.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New Orleans Pelicans a Chicago Bulls:

Datum Výsledky
2023-12-03 Chicago Bulls 124 – 118 New Orleans Pelicans
2022-11-17 New Orleans Pelicans 124 – 110 Chicago Bulls
2022-11-10 Chicago Bulls 111 – 115 New Orleans Pelicans
2022-10-05 Chicago Bulls 125 – 129 New Orleans Pelicans

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls?