Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs

Minnesota Timberwolves vs San Antonio SpursMinnesota TimberwolvesSan Antonio Spurs

🏀 2024-02-28 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a San Antonio Spurs a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs

Zápas Minnesota Timberwolves proti San Antonio Spurs se v rámci NBA odehraje 2024-02-28 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 40 vítězstvími v posledních 57 odehraných zápasech, zatímco San Antonio Spurs má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.19.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 1x, zatímco San Antonio Spurs zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 7.2 bodů, zatímco San Antonio Spurs má průměrný bodový rozdíl -8.6 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.6 získaných bodů, v průměru 106.4 ztracených bodů
  • San Antonio Spurs: v průměru 112.1 získaných bodů, v průměru 120.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a San Antonio Spurs:

Datum Výsledky
2024-01-28 San Antonio Spurs 113 – 112 Minnesota Timberwolves
2023-12-07 Minnesota Timberwolves 102 – 94 San Antonio Spurs
2023-11-11 San Antonio Spurs 110 – 117 Minnesota Timberwolves
2023-04-08 San Antonio Spurs 131 – 151 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs?