Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings

Minnesota Timberwolves vs Sacramento KingsMinnesota TimberwolvesSacramento Kings

🏀 2024-03-02 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Sacramento Kings a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings

Zápas Minnesota Timberwolves proti Sacramento Kings se v rámci NBA odehraje 2024-03-02 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 42 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco Sacramento Kings má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.569.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 0x, zatímco Sacramento Kings zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 7.3 bodů, zatímco Sacramento Kings má průměrný bodový rozdíl 0.3 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.6 získaných bodů, v průměru 106.3 ztracených bodů
  • Sacramento Kings: v průměru 118.1 získaných bodů, v průměru 117.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Sacramento Kings:

Datum Výsledky
2023-12-24 Sacramento Kings 98 – 110 Minnesota Timberwolves
2023-11-25 Minnesota Timberwolves 111 – 124 Sacramento Kings
2023-07-14 Sacramento Kings 93 – 80 Minnesota Timberwolves
2023-03-28 Sacramento Kings 115 – 119 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings?