Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers

Minnesota Timberwolves vs Portland Trail BlazersMinnesota TimberwolvesPortland Trail Blazers

🏀 2024-03-05 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Portland Trail Blazers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers

Zápas Minnesota Timberwolves proti Portland Trail Blazers se v rámci NBA odehraje 2024-03-05 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 42 vítězstvími v posledních 60 odehraných zápasech, zatímco Portland Trail Blazers má za poslední 59 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.288.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 1x, zatímco Portland Trail Blazers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 7.1 bodů, zatímco Portland Trail Blazers má průměrný bodový rozdíl -8.1 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.7 získaných bodů, v průměru 106.6 ztracených bodů
  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.5 získaných bodů, v průměru 115.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Portland Trail Blazers:

Datum Výsledky
2024-02-16 Portland Trail Blazers 91 – 128 Minnesota Timberwolves
2024-02-14 Portland Trail Blazers 109 – 121 Minnesota Timberwolves
2024-01-13 Minnesota Timberwolves 116 – 93 Portland Trail Blazers
2023-04-02 Minnesota Timberwolves 105 – 107 Portland Trail Blazers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers?