Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies

Minnesota Timberwolves vs Memphis GrizzliesMinnesota TimberwolvesMemphis Grizzlies

🏀 2024-02-29 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Memphis Grizzlies a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies

Zápas Minnesota Timberwolves proti Memphis Grizzlies se v rámci NBA odehraje 2024-02-29 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 40 vítězstvími v posledních 57 odehraných zápasech, zatímco Memphis Grizzlies má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.345.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 1x, zatímco Memphis Grizzlies zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 7.2 bodů, zatímco Memphis Grizzlies má průměrný bodový rozdíl -6.3 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.6 získaných bodů, v průměru 106.4 ztracených bodů
  • Memphis Grizzlies: v průměru 106.5 získaných bodů, v průměru 112.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Memphis Grizzlies:

Datum Výsledky
2024-01-19 Minnesota Timberwolves 118 – 103 Memphis Grizzlies
2023-12-09 Memphis Grizzlies 103 – 127 Minnesota Timberwolves
2023-11-27 Memphis Grizzlies 97 – 119 Minnesota Timberwolves
2023-02-11 Memphis Grizzlies 128 – 107 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies?