Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers

Minnesota Timberwolves vs Los Angeles ClippersMinnesota TimberwolvesLos Angeles Clippers

🏀 2024-03-03 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Los Angeles Clippers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers

Zápas Minnesota Timberwolves proti Los Angeles Clippers se v rámci NBA odehraje 2024-03-03 v 21:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 42 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Clippers má za poslední 57 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.649.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 2x, zatímco Los Angeles Clippers zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 7.3 bodů, zatímco Los Angeles Clippers má průměrný bodový rozdíl 4.6 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.6 získaných bodů, v průměru 106.3 ztracených bodů
  • Los Angeles Clippers: v průměru 117.5 získaných bodů, v průměru 112.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Los Angeles Clippers:

Datum Výsledky
2024-02-13 Los Angeles Clippers 100 – 121 Minnesota Timberwolves
2024-01-15 Minnesota Timberwolves 109 – 105 Los Angeles Clippers
2023-03-01 Los Angeles Clippers 101 – 108 Minnesota Timberwolves
2023-01-07 Minnesota Timberwolves 128 – 115 Los Angeles Clippers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers?