Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors

Minnesota Timberwolves vs Golden State WarriorsMinnesota TimberwolvesGolden State Warriors

🏀 2024-03-25 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-25, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-25, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors

Zápas Minnesota Timberwolves proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-03-25 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 48 vítězstvími v posledních 70 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.522.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 0x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.6 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 1.6 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.1 získaných bodů, v průměru 106.5 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 118.5 získaných bodů, v průměru 116.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2023-11-15 Golden State Warriors 101 – 104 Minnesota Timberwolves
2023-11-13 Golden State Warriors 110 – 116 Minnesota Timberwolves
2023-03-27 Golden State Warriors 96 – 99 Minnesota Timberwolves
2023-02-27 Golden State Warriors 109 – 104 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors?