Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons

Minnesota Timberwolves vs Detroit PistonsMinnesota TimberwolvesDetroit Pistons

🏀 2024-03-28 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Detroit Pistons a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons

Zápas Minnesota Timberwolves proti Detroit Pistons se v rámci NBA odehraje 2024-03-28 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 49 vítězstvími v posledních 71 odehraných zápasech, zatímco Detroit Pistons má za poslední 72 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.167.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 1x, zatímco Detroit Pistons zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.7 bodů, zatímco Detroit Pistons má průměrný bodový rozdíl -9.1 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.2 získaných bodů, v průměru 106.5 ztracených bodů
  • Detroit Pistons: v průměru 111.1 získaných bodů, v průměru 120.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Detroit Pistons:

Datum Výsledky
2024-01-18 Detroit Pistons 117 – 124 Minnesota Timberwolves
2023-01-12 Detroit Pistons 135 – 118 Minnesota Timberwolves
2023-01-01 Minnesota Timberwolves 104 – 116 Detroit Pistons
2022-02-06 Minnesota Timberwolves 118 – 105 Detroit Pistons

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Detroit Pistons?