Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets

Minnesota Timberwolves vs Denver NuggetsMinnesota TimberwolvesDenver Nuggets

🏀 2024-05-10 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Denver Nuggets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets

Zápas Minnesota Timberwolves proti Denver Nuggets se v rámci NBA odehraje 2024-05-10 v 05:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 56 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Denver Nuggets má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.695.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 0x, zatímco Denver Nuggets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.5 bodů, zatímco Denver Nuggets má průměrný bodový rozdíl 5.3 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113 získaných bodů, v průměru 106.5 ztracených bodů
  • Denver Nuggets: v průměru 114.9 získaných bodů, v průměru 109.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Denver Nuggets:

Datum Výsledky
2024-05-07 Denver Nuggets 80 – 106 Minnesota Timberwolves
2024-05-05 Denver Nuggets 99 – 106 Minnesota Timberwolves
2024-04-11 Denver Nuggets 116 – 107 Minnesota Timberwolves
2024-03-30 Denver Nuggets 98 – 111 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets?