Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks

Minnesota Timberwolves vs Dallas MavericksMinnesota TimberwolvesDallas Mavericks

🏀 2024-06-04 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-06-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-06-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks

Zápas Minnesota Timberwolves proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-06-04 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 56 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.61.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 0x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.5 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 2.3 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113 získaných bodů, v průměru 106.5 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 117.9 získaných bodů, v průměru 115.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2024-05-31 Minnesota Timberwolves 103 – 124 Dallas Mavericks
2024-05-29 Dallas Mavericks 100 – 105 Minnesota Timberwolves
2024-05-27 Dallas Mavericks 116 – 107 Minnesota Timberwolves
2024-05-25 Minnesota Timberwolves 108 – 109 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks?