Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks

Minnesota Timberwolves vs Atlanta HawksMinnesota TimberwolvesAtlanta Hawks

🏀 2024-04-13 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Atlanta Hawks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks

Zápas Minnesota Timberwolves proti Atlanta Hawks se v rámci NBA odehraje 2024-04-13 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 55 vítězstvími v posledních 80 odehraných zápasech, zatímco Atlanta Hawks má za poslední 80 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.45.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 1x, zatímco Atlanta Hawks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.8 bodů, zatímco Atlanta Hawks má průměrný bodový rozdíl -1.7 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.1 získaných bodů, v průměru 106.3 ztracených bodů
  • Atlanta Hawks: v průměru 118.5 získaných bodů, v průměru 120.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Atlanta Hawks:

Datum Výsledky
2023-10-31 Atlanta Hawks 127 – 113 Minnesota Timberwolves
2023-07-12 Atlanta Hawks 99 – 93 Minnesota Timberwolves
2023-03-23 Minnesota Timberwolves 125 – 124 Atlanta Hawks
2023-03-13 Atlanta Hawks 115 – 136 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Atlanta Hawks?